Bukiety ślubne

Bukiet ślubny jest najistotniejszym i nieodzownym atrybutem Panny Młodej. Oddaje on jej charakter, podkreśla urodę oraz nadaje kobiecie blasku.

Kolorowy

Kolorowy bukiet ślubny potrafi bardzo dobrze ożywić całą kreację Panny Młodej i dodać jej uroku. Idealnie pasuje na śluby letnie organizowane w plenerze. Bukiet ślubny różnokolorowy to zazwyczaj także nośnik koloru przewodniego ślubu.

Biały

Biały to symbol czystości, niewinności i rozsądku. Jest kolorem uniwersalnym pięknie łączącym się z innymi barwami na które działa ożywiająco i rozświetlająco. Subtelność białego bukietu ślubnego doskonale uspokoi bogato zdobioną suknie. Dobrze wkomponowuje się w zimowe śluby

Różowy

Kolor różowy jest symbolem pogody ducha, wdzięku i uroku. Bukiet w odcieniach różu sprawdza się na każdą porę roku. Doskonale komponuje się z dopasowanymi, koronkowymi sukniami ślubnymi. Różowy bukiet ślubny jest odpowiedni dla kobiet o jasnej karnacji i blond włosach.

Czerwony

Barwa czerwona symbolizuje miłość oraz namiętność, kojarzy się z energią i elegancją kobiety. Ciepły bukiet ślubny widoczny z daleka mocno kontrastuje na tle jasnej sukni ślubnej. Znakomicie pasuje do odważnych brunetek i szatynek. Czerwony bukiet ślubny może stanowić dopełnienie jesiennego motywu przewodniego wesela

Pastelowy

Wiosenny i letni bukiet ślubne można skomponować z kwiatów o pastelowych barwach. Odcienie pudrowego różu, brzoskwini, błękitu czy jasnej zieleni sprawią, że bukiet nabierze romantycznego wyrazu, a Pannie Młodej doda uroku i lekkości. Bukiet ślubny w pastelowych kolorach bardzo dobrze pasuje do kobiet o jasnej cerze i blond włosach.

Czym kierujemy się tworząc Twój bukiet ślubny?

  • Typem urody
  • Osobowością
  • Posturą Panny Młodej
  • Fasonem sukni ślubnej
  • Porą roku

Co wpływa na cenę Twojego bukietu ślubnego?

  • Rodzaj bukietu
  • Dobór kwiatów
  • Sezonowość kwiatów

Kontakt

Agnieszka: 500 525 209
Kasia: 796 798 304

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Napisz do nas! Oddzwonimy.