Małopolskie Targi Ślubne

Kolejne Targi ślubne za Nami 🙂 Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem za wszystkie pytania i rozmowy.
W tym roku przygotowałyśmy nasze stoisko w wersji „pół na pół”. Pierwsza połowa przedstawiała klimat romantyczny (idealnie odzwierciedlający jedną z Nas – Kasie.) Przygotowałyśmy wysoką kompozycję z fioletowo – różowych kwiatów z użyciem róży, dalii, goździka, eustomy i storczyka idealnie prezentowała się na tle różnokolorowych wstążek. W tych samych odcieniach wykonałyśmy pasujący do całej stylizacji bukiet ślubny. Biała drabina z cotton balls posłużyła nam do przedstawienia zdjęć z Naszych realizacji.

Druga połowa stoiska (idealnie pasuje do Agnieszki) to styl boho i dużo miedzianych dodatków (lampionow, świeczników, pater) oraz drewna. W tej części zaprezentowałyśmy niską kompozycję i rustykalny bukiet ślubny. Wszystko w kolorystyce czerwono – zielono – białej z użyciem pełnika, róży, gloriozy, różnych eukaliptusów oraz biało czarnych anemonów. Całość tej scenerii podkreślało tło z juty z bluszczem i sznurami żarówek oraz rustykalne tablo od Wytwórni ślubów.